Harmonogram

Szanowni Klienci,

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż od dnia 01.03.2021r. firma FBSerwis Wrocław Sp. z o.o. przestaje realizować usługę odbioru odpadów z sektora II – Krzyki, świadczoną na rzecz gminy Wrocław. Odbiór odpadów rozpoczyna (w związku z nowym zamówieniem publicznym) inny wykonawca.

Istnieje jednak możliwość kontynuacji współpracy z FBSerwis - zgodnie z regulaminem Rady Miejskiej Wrocławia dot. utrzymania czystości i porządku na terenie Wrocławia, wszystkie nieruchomości niezamieszkałe (przedsiębiorstwa, działalności gospodarcze, prywatne przedszkola, żłobki, szkoły itp.) mają możliwość samodzielnego decydowania o wyborze usługodawcy w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Mając na uwadze powyższe, chcielibyśmy zaproponować Państwu dalszą współpracę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z Państwa nieruchomości, na podstawie umowy zawartej bezpośrednio z FBSerwis Wrocław sp. z o.o., oferując najkorzystniejsze na chwilę obecną warunki, tj:
1. Atrakcyjną i konkurencyjną stawkę.
2. Bezpośredni kontakt z klientem (bez pośredników, z przypisanym opiekunem klienta).
3. Realizację usługi przez doświadczony Zespół - doskonała znajomość charakterystyki i infrastruktury punktowej dzielnicy Krzyki, obecność na rynku Wrocławskim od 28 lat.
4. Brak ewentualnych niedogodności związanych z wejściem na sektor nowego wykonawcy.
5. Brak kosztów związanych z dzierżawą pojemników.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Więcej o naszej ofercie znajdziesz TUTAJ.

Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Leżyńska
agnieszka.lezynska@fbserwis.pl
509 863 350