FBSerwis nagrodzony na Kongresie Infrastruktury Polskiej

2015-10-08

Firma FBSerwis otrzymała nagrodę przyznaną przez portal RynekInfrastruktury.pl za tworzenie nowej jakości w zintegrowanych usługach dla miast oraz wiarę we wspólnotę interesu publicznego i prywatnego. Wyróżnienie zostało przyznane podczas uroczystości otwarcia Kongresu Infrastruktury Polskiej w Łodzi.

Nagrody portalu RynekInfrastruktury.pl trafiają do firm i instytucji, których wysiłki w znaczący sposób rozwijają rynek infrastrukturalny w Polsce. FBSerwis SA zapewnia grupowanie nowoczesnych usług infrastrukturalnych zgodnych z ideą Smart City. Sukces publiczno-prywatnej współpracy opiera się na technologicznym zapleczu i sprawdzonych rozwiązaniach.

„Jesteśmy obecni na rynku od kilku lat, a ta nagroda to wyraz ogromnego uznania dla naszych starań. Chcemy realizować ambitne projekty usługowe, które będą solidnym fundamentem nowoczesnych zintegrowanych miast. Chcemy modernizować oświetlenie, drogi, ciągi piesze, termomodernizować budynki. Mamy ambicję być innowacyjnym i przyjaznym społecznie partnerem w gospodarce odpadami. Na sukces zapracował cały nasz zespół i to w jego imieniu odbieramy tę nagrodę.” – powiedział Artur Pielech, prezes zarządu FBSerwis SA.

Więcej o nagrodzie czytaj tutaj.