Kierowca kat. B/Ładowacz

Kierowca kat. B / Ładowacz

Miejsce pracy:
Aplikuj

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Kontrolowanie załóg i realizowanych usług w terenie
  • Podstawianie, tagowanie, oklejanie i parowanie pojemników
  • Kontakt z zarządcami i właścicielami nieruchomości w sprawach związanych z realizacją usług odbioru odpadów komunalnych
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji fotograficznej
  • Obsługa magazynu pojemników i worków

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy

  • Znasz i potrafisz obsługiwać w stopniu dobrym pakiet MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i cenisz bezpieczną jazdę
  • Jesteś dokładna/y, sumienna/y i proaktywna/y w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Sprawdź, czy mamy wszystko czego potrzebujesz?

50% dofinansowania do karty sportowej

Dbając o zdrowie naszych pracowników płacimy połowę ceny za kartę sportową. Możliwe również jest dopisanie członków rodziny na warunkach wynegocjowanych specjalnie dla Grupy FBSerwis.

Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin

Każdy pracownik Grupy FBSerwis otrzymuje co roku jeden, dodatkowy dzień wolny (niewchodzący w pulę urlopu wypoczynkowego) do wykorzystania w swoje urodziny lub imieniny.

Grupowe ubezpieczenie na życie

Każdy pracownik od pierwszego dnia pracy objęty jest wariantem I ubezpieczenia finansowym przez firmę. Do dyspozycji pracowników są również inne warianty, z których mogą skorzystać na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Konkursy pracownicze

Zarówno Grupa FBSerwis, jak i cała Grupa Budimex, organizują wiele konkursów dla pracowników, w których można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Wiele z konkursów dedykowanych jest również dzieciom i wnukom pracowników.

Program Poleceń Pracowniczych

Jeśli nasz pracownik zna kogoś, kto myśli o zmianie pracy i pasowałby do naszej organizacji, może śmiało go nam polecić. Gdy podpiszemy umowę z osobą poleconą, pracownik polecający otrzyma 300 zł netto, a w przypadku jej przedłużenia po okresie próbnym, polecający otrzyma 700 zł netto.

Prywatna opieka medyczna

Pakietem prywatnej opieki medycznej, opłacanym przez pracodawcę, objęty jest każdy pracownik. Każda zatrudniona w FBSerwis osoba może uzupełnić go o usługi stomatologiczne, a dodatkowo zamówić pakiet dla swoich najbliższych.

Tak się u nas pracuje!

Aplikuj

Pracujemy bezpiecznie

Lubimy się szkolić

Gramy do jednej bramki

przyjazna-rekrutacja

Jesteśmy członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji. W procesie rekrutacji kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk.