Wrocław nieruchomości niezamieszkałe

Czy wiesz, że od teraz możesz płacić mniej za odbiór odpadów komunalnych z Twojego sklepu, biura, lokalu gastronomicznego czy usługowego?

Jak możesz płacić mniej?

Jako właściciel nieruchomości niezamieszkałej możesz wybrać, czy pozostać w systemie gminnym w zakresie odbioru odpadów, czy zawrzeć nową umowę z FBSerwis. Oferujemy prawdopodobnie najniższe ceny na rynku - sprawdź!*

Co musisz zrobić, aby zawrzeć najkorzystniejszą ofertę?

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Ekspertem, który prześle Ci gotową umowę i kalkulator do obliczania stawek. Możemy również pomóc w wypowiedzeniu Twojej aktualnej umowy. Całość powinna zająć nie dłużej niż 15 min.

Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Leżyńska
agnieszka.lezynska@fbserwis.pl
509 863 350

Co zyskujesz, podpisując umowę z FBSerwis?

  1. Korzystną cenę, dzięki czemu unikniesz zbędnych kosztów.
  2. Bezpośredni kontakt z dedykowanym opiekunem klienta i szybką reakcję na wszelkie zgłoszenia, dzięki brakowi jakichkolwiek pośredników.
  3. Skuteczną i profesjonalną obsługę zleceń, dzięki doskonałej znajomości rejonu oraz jego specyfiki (przez ostatnie lata odbieraliśmy odpady komunalne z Sektora Krzyki na zlecenie Miasta).
  4. Ciągłość odbioru bez konieczności wymiany pojemników.

Dlaczego warto wybrać FBSerwis?

FBSerwis Odbiór należy do Grupy FBSerwis, która jest częścią Grupy Budimex. Nasze biuro zlokalizowane jest na obrzeżach Wrocławia, dlatego zapewniamy szybką realizację zleceń, terminowość i niezawodność naszych usług.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół. Posiadamy własne instalacje przetwarzania odpadów (najbliższa znajduje się w Krynicznie koło Środy Śląskiej) oraz nowoczesną flotę (pojazdy spełniające normę EURO 6 lub napędzane sprężonym gazem ziemnym CNG). Działamy sprawnie i kompleksowo.

Udostępniamy pojemniki o pojemności od 120 do 1100 I. Odbieramy i zagospodarowujemy zarówno odpady zmieszane, jak i odpady surowcowe (tworzywo, makulatura, szkło, metal).

Odpady komunalne powstające w nieruchomości niezamieszkałej to odpady, których skład jest podobny do odpadów powstających w gospodarstwach domowych.

Jeśli produkujesz inne odpady, np. odpady poprodukcyjne, opakowaniowe lub odpady niebezpieczne, zapytaj naszego Eksperta o ofertę dla Ciebie.

*stan na luty 2021