Dla dzieci

Twoja eko-lista

CO ROBISZ ABY ZREDUKOWAĆ ILOŚĆ ODPADÓW?

Twój wynik to . Może od jutra spróbujesz robić więcej? Obejrzyj nasz film o segregacji, dowiesz się, dlaczego warto!! Robisz naprawdę dużo, aby dbać o środowisko, ale na pewno uda Ci się poprawić ten wynik! Brawo! Trzymaj tak dalej!

Materiały do druku

Przygotowaliśmy dla Was darmowe kolorowanki do druku. Poproś rodzica lub opiekuna o ich wydrukowanie i do dzieła! Nadaj im trochę koloru! Pamiętasz, jakie kolory mają pojemniki na odpady? Znajdziesz tutaj również plan lekcji, mamy nadzieję, że uprzyjemni Ci powrót do szkoły. Gdy skończysz, zmierz się z naszymi quizami. Trzymamy za ciebie kciuki!

QUIZY – naucz się jak segregować

Zapraszamy Was do zabawy! Zmierzcie się z naszymi quizami, które pozwolą Wam sprawdzić wiedzę na temat właściwej segregacji i recyklingu. Quizy przeznaczone są dla dzieci powyżej 8. roku życia. Powodzenia!

Filmy edukacyjne

Sprawdź, czemu to ważne! Nasze filmy o segregacji powstały z myślą o Tobie! Razem z nami poznasz zasady segregacji, może dowiesz się czegoś nowego! Możesz też zachęcić swoich rodziców lub dziadków do wspólnego oglądania. Zapraszamy!