FBSerwis Wrocław ponownie z umowami na Stare Miasto i Krzyki

2022-02-25

FBSerwis Wrocław po raz kolejny pozyskała umowy na całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie Wrocławia. Firma dba o Stare Miasto i Krzyki nieprzerwanie od prawie 18 lat.

Realizacja kontraktów rozpocznie się 1 kwietnia br. i potrwa przez kolejne 2 lata. Zakres prac obejmuje przede wszystkim letnie i zimowe oczyszczanie pasa drogowego (w tym m.in. jezdni, chodników, przystanków, parkingów, torowisk tramwajowych, przejść podziemnych), utrzymanie czystości i porządku na terenach zewnętrznych, zapewnienie koszy na odpady poprzez ich wynajem i utrzymanie oraz mycie nawierzchni kamiennych na chodnikach, placach i jezdniach. Do zadań FBSerwis należy również realizowanie prac interwencyjnych, takich jak usuwanie powalonych drzew, gałęzi, słupów czy innych zanieczyszczeń mogących wystąpić np. w wyniku wypadków drogowych.

Dbając o czystość i porządek na terenie dzielnicy Krzyki wykorzystujemy nowoczesne i ekologiczne pojazdy napędzane sprężonym gazem ziemnym (CNG) lub spełniające restrykcyjną normę emisji spalin – Euro 6. Na Rynku we Wrocławiu, który jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych regionu, wsparcie realizacji usług zapewnia cichy pojazd elektryczny.