hero-waste-management

Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami i utrzymania czystości

Działamy rzetelnie, efektywnie i terminowo. Dokładamy wszelkiej staranności, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Posiadamy zaplecze techniczne oraz zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników, którzy wykonują swoje zadania profesjonalnie, dbając o satysfakcję naszych klientów.

Realizujemy szereg procesów związanych z odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów, łącznie z nadzorem nad tego rodzaju działaniami. Gwarantujemy obsługę personalną, tj. delegujemy naszych pracowników do obsługi procesów na terenie zakładu klienta. Doradzamy w zakresie gospodarki odpadami i przepisów ochrony środowiska. Przejmujemy obowiązek prowadzenia ewidencji odpadów w bazie BDO. Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom biznesowym (m.in. firmom produkcyjnym, handlowym, budowlanym, transportowym), jak i samorządom. Jednym i drugim oferujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania zmierzające do optymalizacji wszystkich procesów związanych z gospodarowaniem odpadami. Nasze wsparcie pozwala gospodarować odpadami w sposób wydajny i ekologiczny.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić