FBSerwis partnerem Nocnego Duathlonu

2023-05-30

28 maja na płycie lotniskowa w Gdańsku odbyła się druga edycja zawodów sportowych Nocny Duathlon organizowanego przez domety.pl oraz Port Lotniczy Gdańsk. Impreza została podzielona na 3 rywalizacje: starty indywidualne, sztafetę 2-osobową oraz 3-osobową. Zawodnicy pobiegli na dystansie pięciu kilometrów, następnie przejechali trzy pętle po pięć kilometrów, a na koniec pobiegli dwa i pół kilometra. Z uwagi na nietypowe miejsce wydarzenia, wszyscy uczestnicy i kibice przed rozpoczęciem imprezy przeszli boarding i kontrolę bezpieczeństwa.

FBSerwis SA była partnerem tego wydarzenia. Impreza odbywała się w nocy, więc kluczową rolę odgrywało oznakowanie całego terenu wykonane przez nasz Zespół Utrzymania Dróg z Gdańska.

Nie zabrakło również naszych reprezentantów wśród uczestników wydarzenia – na starcie stanęli kierownik kontraktu Bartosz Wiśniewski, który jest odpowiedzialny za realizację kontraktów drogowych na Pomorzu oraz Paulina Obirek, Renata Gajos i Paulina Sierocka pracujące na co dzień przy obsłudze kontraktów utrzymaniowych budynków i oświetlenia. Gratulacje dla naszych sportowców, a w szczególności naszych Pań za zdobycie 3. miejsca w sztafecie.

Więcej zdjęć na stronie Portu Lotniczego Gdańsk.