FBSerwis SA została sponsorem MKS Jagiellonii Tuszyn

2024-04-03

W sobotę 23 marca odbyło się uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego w Tuszynie po jego modernizacji. Wydarzenie zbiegło się z ogłoszeniem informacji o podjęciu współpracy pomiędzy FBSerwis SA, a drużyną MKS Jagiellonią Tuszyn. To właśnie podczas eventu Prezes Jagiellonii Tuszyn podał informację, że spółka została oficjalnym sponsorem drużyny.

W otwarciu wzięli udział Burmistrz Miasta Tuszyna Witold Małecki, Dyrektor MCSiW w Tuszynie oraz przedstawiciele FBSerwis i klubu Jagiellonia Tuszyn.

Po uroczystości, wszyscy sympatycy piłki nożnej mogli liczyć na sporą dawkę emocji – mecz ligowy Jagiellonia Tuszyn vs Millan Łódź, który zakończył się spektakularnym zwycięstwem sponsorowanej przez FBSerwis drużyny.

Wiosną br. rozpoczną się rozgrywki ligowe klubu Jagiellonia Tuszyn, który będzie korzystał z nowej infrastruktury: nowych trybun i nowego budynku socjalnego. Zapraszamy  wszystkich kibiców do wspólnego uczestnictwa w wydarzeniach sportowych na nowo otwartym stadionie.

To kolejna drużyna, którą FBSerwis objęła swoim wsparciem. Z dumą wspieramy lokalne drużyny sportowe, wierzymy, że możemy pomóc młodym zawodnikom w rozwoju ich kariery sportowej.