Nowe kontrakty drogowe w Świętkorzyskiem

2017-07-03

FBSerwis wygrała przetarg ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach, tym samym zdobywając kontrakt na całoroczne, kompleksowe utrzymanie dróg krajowych w rejonie Jędrzejowa i Starachowic.

Umowa podpisana 23 czerwca zaczęła obowiązywać 1 lipca i będzie trwała przez najbliższe 60 miesięcy. Wartość kontraktu to ponad 92,2 mln zł brutto.

W ramach współpracy FBSerwis świadczy usługi obejmujące bieżące, letnie i zimowe utrzymanie ponad 266 km dróg oraz utrzymanie 251 obiektów inżynierskich o łącznej powierzchni ponad 96 772 m2.

FBSerwis realizuje znaczące kontrakty zlecone przez GDDKiA, obejmujące bieżące utrzymanie ponad 1300 km dróg krajowych i autostrad. Firma realizuje także usługi w zakresie modernizacji infrastruktury oświetleniowej, odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymuje technicznie obiekty komercyjne i przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m² w całej Polsce. FBSerwis posiada również 4 zakłady zagospodarowania odpadów w tym dwa z własnymi instalacjami do składowania odpadów.