FBSerwis otworzyła biuro w Gdańsku

2016-06-14

FBSerwis S.A., polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie infrastruktury i nieruchomości, otworzyła w nowoczesnym biurowcu KOGA w Gdańsku biuro regionalne dla klientów z branży nieruchomości i infrastruktury portowej.

Nowe biuro mieści się w nowoczesnym 6-kondygnacyjnym biurowcu KOGA zlokalizowanym w sąsiedztwie terminala kontenerowego i zaplecza magazynowego Pomorskiego Centrum Logistycznego.

„Decyzja o otwarciu biura w Trójmieście była podyktowana kilkoma przesłankami. Region Północny stanowi dla FBSerwis duży potencjał rozwoju i planujemy poszerzać zakres naszych usług świadczonych na tutejszym rynku. Otwierając lokalne biuro chcemy być bliżej naszych klientów, lepiej poznać ich wyzwania i specyfikę regionu. Dzięki temu będziemy mogli świadczyć usługi w jeszcze większym stopniu dostosowane do potrzeb lokalnego rynku” – mówi Małgorzata Wilczek, Członek Zarządu FBSerwis S.A., Dyrektor Dywizji Facility Management.

„Obserwujemy, jak dynamicznie rozwija się branża nieruchomości i infrastruktury, znamy i współpracujemy z wieloma bardzo wymagającymi klientami, którzy już docenili nasz profesjonalny personel techniczny i nowatorskie podejście. Nasze nowe biuro znajduje się zresztą w obiekcie, który sami kompleksowo obsługujemy nie tylko od strony technicznej” – mówi Dawid Kołelis, Kierownik Regionalny na Region Północny w FBSerwis S.A.

FBSerwis świadczy w regionie Trójmiasta usługi technicznego utrzymania nieruchomości i infrastruktury znaczących obiektów należących do klientów sektora publicznego i prywatnego.

W całej Polsce FBSerwis utrzymuje technicznie obiekty komercyjne, użyteczności publicznej i przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2. Oprócz usług Facility Management, firma realizuje kontrakty na bieżące utrzymanie ponad 1500 km dróg krajowych i autostrad, modernizację infrastruktury oświetleniowej oraz usługi z zakresu gospodarki odpadami dla ponad 500 tys. mieszkańców Poznania, Łodzi i gminy Kłodzko na Dolnym Śląsku.