Biuro prasowe

Dlaczego odbiór i zagospodarowanie odpadów wciąż drożeje?

07.08.2019

Wzrost cen w niektórych gminach jest nawet dwukrotny, a prognozy wskazują na to, że w przyszłości będzie jeszcze drożej.

Poprawa wyników w stosunku do ubiegłego roku i ponad 10 mln zł zysku netto

01.08.2019

Komentarz Prezesa Zarządu FBSerwis SA Artura Pielecha do wyników finansowych za 1 półrocze 2019 roku.

Budimex stał się jedynym akcjonariuszem FBSerwis

03.07.2019

Zarząd FBSerwis SA informuje, że dnia 3 lipca 2019 r. Budimex SA stał się jedynym akcjonariuszem FBSerwis SA.

FBSerwis SA, założona przez Budimex SA i Ferrovial Services International, świadczy zintegrowane usługi w zakresie utrzymania infrastruktury, gospodarki odpadami oraz efektywności energetycznej. Firma realizuje kontrakty zlecone przez GDDKiA, obejmujące bieżące utrzymanie 1200 km dróg krajowych i autostrad, świadczy usługi w zakresie modernizacji infrastruktury oświetleniowej (ok. 20 tys. punktów świetlnych), odbiera odpady komunalne od prawie 0,5 mln osób, posiada 4 regionalne instalacje przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK) oraz utrzymuje technicznie budynki, obiekty przemysłowe i sportowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m² dla klientów sektora prywatnego i publicznego. Grupa FBSerwis zatrudnia ponad 1300 osób.

Do klientów FBSerwis w Polsce należą m.in. PL.2012+ (Zarządca PGE Narodowego), Port Morski w Gdańsku, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, ING Bank Śląski, Miasto Wrocław.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Marketing Manager
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Aktualności