Prestiżowy kompleks biurowy pod opieką FBSerwis

2020-03-03

Do podpisania umów pomiędzy FBSerwis a Klientem doszło 17 lutego br. Zakres prac obejmuje konserwację bieżącą i okresową budynków, utrzymanie czystości i ochronę.

„Cieszę się z pozyskania umów na obsługę tak prestiżowych budynków biurowych. Łużycka Office Park i Łużycka Plus to jedne z najbardziej wymagających biurowców w Trójmieście, z ogromnym naciskiem Klienta na jakość, dlatego tym bardziej cieszy, że Zamawiający wybrał FBSerwis. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a podpisanie tych kontraktów dowodzi, że jesteśmy w czołówce firm z branży Facility Management pod względem jakości. Dodatkowo oferowane przez nas ceny są konkurencyjne, więc jesteśmy partnerem dla Klientów, którym zależy na marce i wzroście wartości.” – komentuje Dawid Kołelis, Kierownik Regionu Północ FBSerwis SA.

Łużycka Office Park to kompleks biurowy klasy A, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 42 tys. m2, a biurowa 22,5 tys. m2. Budynki Łużycka Office Park są zdobywcami nagród Eurobuild Awards.

Łużycka Office Park to komplek biurowy klasy A.

Łużycka Plus został zaprojektowany jako kontynuacja kompleksu biurowego Łużycka Office Park.